Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům č.p. 196 a 197 s pozemky v obci Skotnice, okr. Nový Jičín

Aktuální stav dražby:
zaplaceno
dražba byla zrušena z důvodu zaplacení dlužené částky

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
111 EX 869/20
Vyřizuje:
Mgr. Bc. Adam Válek
Odhadní cena:
3.000.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.000.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Nový Jičín

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba zrušena)
Rodinný dům č.p. 196 a 197 s pozemky v obci Skotnice, okr. Nový JičínRodinný dům č.p. 196 a 197 s pozemky v obci Skotnice, okr. Nový Jičín
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Oceňované nemovitosti nebyly zpracovateli zpřístupněny a vnější obhlídka nemovitosti proběhla pouze přes plot, nebylo možné nemovitosti zaměřit, především rodinný dům s č. p. 196, také nebylo možno ověřit stav těchto nemovitostí a dále existence vedlejších staveb.

Popis rodinného domu s č. p. 197
Oceňovaný rodinný dům s č. p. 197 je samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není patrně podsklepený, je zde patrně půda a nemá vybudované obytné podkroví. Odhadem byl objekt postaven v 50. letech 20. století.
Základy jsou kamenné, objekt je cihlové konstrukce, stropy jsou pravděpodobně dřevěné trámové. Má sedlovou střechu, střešní krytinu tvoří pálená taška a klempířské prvky jsou plechové. Vnější úprava pláště objektu: částečně chybí a stavba není patrně zateplena.
Podlahová plocha činí odhadem 186 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí odhadem 372 m2.
Dle vnější obhlídky nemovitosti jsou zde použita plastová okna s dvojsklem.
V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Přípojky plynu, vody a kanalizace nebyly zjištěny. Vytápění domu nebylo zjištěno.
Vnější stěny objektu jsou poškozené, střecha je poškozena, okna v objektu jsou bez vad. Oceňované nemovitosti nebyly zpracovateli zpřístupněny, nebylo možno posoudit jejich stav, stav rodinného domu je proto stanoven jako vhodný k rekonstrukci.
Na pozemcích jsou trvalé porosty a oplocení tvoří dřevěný plot se zděnými sloupky, zděný plot, dále pletivo do ocelových sloupků. Sklon pozemku je mírně svažitý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě, která navazuje na vlastní komunikaci na pozemku parc. č. 590. Je zde možnost parkování na vlastním pozemku.
Součástí ocenění jsou dále tyto venkovní stavby: dle mapy katastru nemovitostí se na pozemku parc. č. 584 nachází rodinný dům s č. p. 196 a vedlejší stavba. Bližší popis rodinného domu s č. p. 196 a vedlejší stavby nebylo možno s ohledem na nemožnost bližší prohlídky nemovitostí určit.
Oceňované nemovitosti jsou situovány v severní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace