Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

id. 17/168 rodinného domu s pozemky v obci Dubí, okr. Teplice

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
111 EX 558/21
Vyřizuje:
Mgr. Bc. Adam Válek
Odhadní cena:
43.000,- Kč
Nejnižší podání:
21.500,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Teplice

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
id. 17/168 rodinného domu s pozemky v obci Dubí, okr. Tepliceid. 17/168 rodinného domu s pozemky v obci Dubí, okr. Tepliceid. 17/168 rodinného domu s pozemky v obci Dubí, okr. Tepliceid. 17/168 rodinného domu s pozemky v obci Dubí, okr. Teplice
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o dvoupodlažní stavbu obdélníkového půdorysu, objekt pravděpodobně není podsklepen, založení se předpokládá kamenné, případně kamenné s mělkým založením, svislé konstrukce v části ze smíšeného zdiva, v části cihelné. Objektu chybí střešní konstrukce, která byla v minulosti pravděpodobně sedlová, nyní je strop 2.NP zaklopen provizorně různými deskami nebo lepenkou apod. V zadní části objektu torzo okapů a svodů z pozinkovaného plechu. Fasádní omítky jsou vápenocementové, okna dřevěná zdvojená, případně kastlová. Stropy dřevěné trámové s rovným podhledem. Vnitřní omítky jsou vápenocementové. Vnitřní vybavení poničené, v části je dům užíván, zde kuchyňské vybavení tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, kombinovaný sporák. Vybavení koupelny bylo odstraněno, v koupelně pouze WC mísa. Interiérové dveře jsou dřevěné, zárubně jsou ocelové a dřevěné, vchodové dveře jsou dřevěné. Stáří stavby je odhadováno nejméně na 100 a více let.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 V a je dodávána z rozvodné sítě. Stavba je napojena na obecní vodovod. Svod splašků je řešen do vybírací žumpy. Vytápění je řešeno lokálně kamny, ohřev TUV není řešen.

Celková výměra pozemků zapsaných na LV 558 a oceňovaných ve funkčním celku se stavbou č.p. 221, tedy parc. č. 73/1, parc. č. 73/2, parc. č. 74 a parc. č. 75 činí 1362 m2. Pozemky jsou neoplocené - respektive případné oplocení náleží k sousedním parcelám. Sklon je mírně svažitý. Na pozemcích listnaté porosty, případně náletové porosty, keře apod.

Na pozemku parc. č. 73/1 se nachází vedlejší stavby, jedná se o kolny, přístřešky a kurníky, dále altán, vše jednoduché dřevěné konstrukce v dožitém stavu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace